Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-11-2008, 06:21 PM   #126 (permalink)
suskun_kiz
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suskun_kiz is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Genel Kullanım Rehberi

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
suskun_kiz Nickli Üyeden Alıntı
merhaba, ben yeni üye oldum ve sitenizi çok begendim, emegi geçen herkese tesekkür ederim.
Benim bi sorum olucak...ben çok çekingen birisiyim (yani öyle böyle degil akrabalarimla bile konusmakta zorlaniyorum ama bu en çok okul hayatimi etkiliyor sinif arkadaslarimla, ögretmenlerimle veya herhangi biriyle konusamiyorum adeta kapali bir kutu gibiyim. Konusmak zorunda kalincada ellerim fln titriyor sesin kisiliyor ve yüzüm kizariyor). Kendime ne gibi bir liste hazirlamam gerekiyor? Günde kaç saat dinlemeliyim?
Lütfen yardimci olun bana kurtarin beni bilinç altimdaki bu saçmaliklardan...
Hoş geldiniz...
Özellikle sizin durumunuzda telkinler daha fazla etki eder ve farkı daha belirgin hissedebilirsiniz.
Suçluluk ego güçlendirici bir hafta dinledikten sonra listenize sosyallik topluluk konuşma ekleyiniz.
Günlük toplam 7-8 saat dinlemeniz yeterli olacaktır.
Müzik olarak da ilk etapta karısık tercih ediniz.Yani klasik ney new age doga listenizi yapip dinleyiniz.

Merhaba Atakan bey,
Tam tavsiye ettiginiz sekilde degil ama telkinleri zamanim oldugunda 2-3 saat yada bütün gün evdeysem mesela hafta sonlari 5-6 saat dinledim (bazi günler hiç dinleyemedim ama...)
Yani bu sekilde dinlegim için iki hafta kadar dinledim, ayni faydayi görürüm dimi?
suskun_kiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla