Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-11-2008, 08:35 PM   #8 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Eşcinselliği Önleyici Telkin

ben eşcinselliği bir hastalık ''sapıklık'' sıradışlık vb sıfatlara sokmam insan hür iradesi ile heterosexuel bi sexuel yada eşcinsel olabilir (gay (kadın ve erkekler için kullanılır )
ben genetik olduğuna inananlardanım bir insan ruhu bedeni ile nasıl barışıksa öyle yaşama hakına sahiptir .
ha bu demek deildirki taciz tecavüz ensest ilşkilere maruz kalmış kadın ve erkeklerimiz (gayler) vardır bu sebebpler yada kendi tercihi ile gay olarak sürdürebilirler yaşamlarını.
Ailesine açılan arkadaş çoğu gay arkadaşta olduğu gibi ailesi tarafından dışlanır .
gay olduğunu açıkça söyleyenlere helal olsun.
peki ya içimizdeki gizli eşcinsellik, bastırılmaya çalışılan gaylik kadın yada erkek eşcinseller istedikleri şartlarda toplumumuzda yaşaya biliyorlarmı,sağlık ,eğitim kurumlarında gay erkeklerin askerlikte çektikleri ,
eşcinsel evliliği olmayan ülkemizde birlikte yaşayan eşcinsellerin birlikteliklerinin hiçbir miras hakkı yoktur örneğin bu ne nice konu konuşulmalıdır öncelikle bence.