Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-11-2008, 06:42 PM   #38 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: pisimbat doğumgünü partisi

Alıntı:
ruhsal Nickli Üyeden Alıntı
doğum günün kutlu olsun.. sevgiyle
teşekkürler

Alıntı:
Akulina Nickli Üyeden Alıntı
Sitemizin asi kedisi pisimbat,doğum günün kutlu olsun...Umarın yeni yaşın sana bütün hayal ettiğin herşeyi önüne sunar...Bol kahkahalı,bol tırmıklı ve neşeli günler dilerim:)
hayallerim ve kedilerim ve asi ruhumla hayata devam 44

Alıntı:
umelıha Nickli Üyeden Alıntı
günaydın, doğum gününüzü kutlarım, hayat yolculuğunda her zaman ışık olunuz, cevrenize ve kendinize çok iyi bakınız... Geriye dönüp baktığınızda keşkeler yerine iyiki yapmışım, bende varım dedikleriniz çogunlukta olsun. Allahtan sağlık, huzur, mutluluk ve dolu dolu paylaşımlar diliyorum. Hayatın tadını doya doya çıkarın.... Nice mutlu yıllara her zaman dört ayak üzerine düşmeniz dilegiyle....
Sevgi ve dostlarla kalınız.
gerçektende herzaman 4 ayak üstüne düşüyorum şanşlımıyım neyim yahu şaşkın

Alıntı:
metin06 Nickli Üyeden Alıntı
kısacası sen BİTANESİN desek olurmu

aha büyük harf yazdım shaman tırmalıcak bu sefer
oğlum bize 50 şaman gelse vız gelir tırıs gider ama şamanın yeride ayrı ayrıca tırmalayamaz o olan benim o büyücü ben üstümde 41 çörekotu taşıom bişi olmaz 44