Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-11-2008, 10:53 AM   #9 (permalink)
perilice58
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough
Standart Ynt: Kendi kendine İngilizce Öğrendi...Ama nasıl

merhaba arkadaşlar iki haftadır kursa gidiyorum ve bayada zorlanmaya başladığımı itiraf etmeliyim herkez cevap verebiliyor fakat ben sıfırdan başlayan biri için baya zor gibi geçen gün bir diyologta birinci kısmı bildiğim için birde telkinlerinde etkisi ile bi baktım parmağım yukarda kimsede parmak kaldırmamıştı zaten herkes bana bakıyor neyse söz hakkı verdi birincisini çok güzel söyledim ikincisini sordu yerimde kalakaldım herkes bana bakarken tek söyleyebildiğim kelime ben bilmiyorum oldu vede çok utandım neyseki hoca birşey demeden kendi devam etti ama o günkü ders benim için çok büyük bir hayel kırıklığı oldu açıkcası ve ben bu söylediğiniz yöntemi deneyeceğim birde ingilizce ile ilgili telkinide düşünüyorum deneyen arkadaşlar var ise görüşlerini bildirilerse memnun olurum.
hoşça ve dostça kalın