Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 28-07-2020, 11:11 PM   #1 (permalink)
jaimemiamor
Teğmen

Tesekkür: 84
94 Mesajinıza toplam 240 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaimemiamor is on a distinguished road
Standart Sahne Heyecanı/Anksiyete

Herkese merhaba,
Ben bu foruma lisede girmeye baslamıştım. Bugun aklıma geldi. Ben şimdi 2.uniyi bitiriyorum. Opera okuyorum ve sahnede asırı heyecanlanıyorum. Bunun için bana hangi iyileşme yöntemini tavsiye edersiniz? Hipnoz seansı dusunuyorum işe yarar mı ve kim. U konuda işin ehlidir ya da baska tavsiyeleriniz var mı?

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
jaimemiamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla