Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-06-2020, 03:58 PM   #188 (permalink)
RenaC
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice
Standart Cevap: firdevsin degisim gunlugu

Alıntı:
firdevsi ala Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Meehaba gunlugum sana uzun zamandir yazmadim.degisen o kadar sey oldu ki hangisini anlatayim bilmiyorum.yine geceleri sabahlara kadar agladim.ve en yakin akrabalarimizin akreb ignelerine maruz kaldim. Ve sonuc olarak onlarin bu sahtesamimiyetsis icten pazarlikli halleri onalara yol su elekrik olarak donuyor.ve bana her yaptiklari zarar onlarda daha buyuk faciaya sebep oldugunu sanirim idrak edemiyorlar.bu cok korkunc onlar icin aslinda kem gozleri ile beni degil kendilerini yediklerini anlamamalari da enterasan.onlar kor ve sagirdirlar ayetin anlamini daha iyi anliyorum.sweet demisti sadece seyret ve gec bu cok guc olsada o gucu kendimde hissediyorum.ve kisisl yolculugumgierek guzellesiyor her olumsuzluga ragmen yasamak guzel bir armagan hepimize sonsuz dilek dileme hakki verilmis simdi su anda buradayim koruyucu meleklerimden istegim bana sifa vermeleri benim icin hayellerim icin firsatlar yaratmasini rabbimden istiyorum.evet simdi bu hayelleeim goumun oninde film seridi gibi gciyor ve ben nilgun ozturk hepini kabul ediyorum.kendimi gordugum o koltukta yine kendimebasarilar diliyorum.kendimi bu yolculuga hazir hisseiyorum.simdi sevgili koruyucu meleklerim duama donisturun ve bna guc ve zenginik bilgelik katin sevgili rabbim senden bana ilim vermeni ve bu ilmi insanlik icin kullnabilmeyi ve ulkemize saglik huzur baris vermeni diliyorum.senin her seye gucun yeter.amin

Tebrikler 2014 yılından beri azminizi korumuşsunuz ve bu forumda günlük tutmuşsunuz.

Unutmayın her insanın iğneleri vardır.Ve aslında karşıya zarar verirken yada vermek isterken kendilerine battığının farkında bile olmazlar bu iğnenin.içlerindeki güzellikleri yok ederler ve sizin belirli zamanlarda bulduğunuz ,bulabildiğiniz huzuru onlar bulamazlar.

Ne kadar kulak verirseniz o kadar canınız sıkılır.Aslında herşey gelip geçicidir.Tıpkı hayatımız gibi.
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla