Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-12-2019, 03:19 PM   #50 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Temiz bir sayfa...

Ben İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışıyorum.Patronum İşyeri Hekimi.Bugün aynı fabrikadaydık.Patronum revirdeydi.Yanında otururken biranda çıktı gitti selam vermedi.Bu zoruma gitti.Bunu ilk kez yapmıyor.Herhalde bu hayatta en kötü şey egodur.Biz Türk toplumu olarak biraz yükseldik mi insanlara yüksekten bakmayı çok seviyoruz.Bunu inşaat sahiplerinde de yaşadım.Bazıları yüzüne bile bakmıyor.Cevap vermiyor.Ama geçmişi unutuyor.Neden insanlar bu hale geliyor.Alt tabaka üst tabaka deyimi oluşuverdi bu dünya da.Üstteki alttakini ezmeye başlar.Zamanında fabrikada çalışırken üretim müdürümüz mobbing uygulardı.Bağırır dururdu.Bu hayatta benden yüksekleri her zaman gözümde büyüttüm.Ama yaş ilerdikçe aslında büyütmemek gerektiğini hayat sana öğretiyor.Ego hayattaki en kötü hastalık bence.
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla