Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-10-2019, 02:30 PM   #49 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Temiz bir sayfa...

Düşünceliydi.Ne zaman düşünceli değildi ki.Beyni sürekli onu geçmişe götürüyordu.Tekrar tekrar aynı şeyleri yaşamak.İnsanın hayatındaki acılar gölge gibi insanı takip ediyordu.Ne zaman yalnız kalsa düşünceleri saldırıya geçiyordu.Kırıklıklar,yapılmamış şeyler,keşke böyle deseydim demeler.Sanki geçmişe dönüp bazı şeyleri değiştiribileceğini düşünüyordu.Ama bu imkansızdı.Hayat devam ediyordu.Eskisi gibi acı çekmiyordu.Mutsuzdu sadece.Aynı günleri yaşayıp duruyordu.Yine geçmişe daldı.Eğer ben utangaç olmazsam,asosyal olmazsam nasıl olurdum dedi kendi kendine.Güzel olurdu herhalde.Ama hep kendini mücadalenin içinde bulmuştu.Utangaçlıklar,özgüven eksikliği,kalabalığa karşı konuşamamak,öğretmen derse kaldırmazsın diye dua etmek sürekli saate bakmak gibi gibi gibi. Bir savaşın içindeydi sanki.Bişeyler yapmaya çalıştıkça yine saldırı başlıyordu.Ve bazen tekrar geriye dönüş.Ertelemeler başlıyordu bu seferde.Ama ömür dediğin neydi ki.Geçiyordu işte.İlerlemek lazımdı.
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla