Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-08-2019, 12:42 AM   #48 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Temiz bir sayfa...

Yürüyüşe çıkıyorum.Kulağımda kulaklık,radyo tiyatrosu dinliyorum.Herşeyden uzaklaşıyorum.Kendimi tiyatro ve yürüyüşe veriyorum.İçime mutluluk akıyor.Tiyatro ölüm cezası kesinleşmiş bir mahkumun düşüncelerini aktarıyor.Ne kadar kötü insanın ölüm zamanını bilmesi.İnsanların ölüm zamanını bilmemesi ne büyük nimetmiş diyor.Beni düşüncelere itiyor.Hayatın aslında ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlıyorum.Bu aralar kendimi siyah beyaz türk filmlerine verdim.İzlerken çok mutlu oluyorum.Sevmek Zamanı filmi seyrettim mesela.İzlemeyenler için öneririm.Filmde bir boyacı yalıdaki kız resmini görüp,resme aşık oluyor ve olaylar gelişiyor.Konusu farklı ama aşk çok samimi işlenmiş.Ah Güzel İstanbul,Vesikalı Yarim,Acı Hayat,Suçlular aramızda,Susuz Yaz,Yılanların Öcü sayabildiklerim.Kitap bu aralar çok okuyamadım.Ama elimde 1984 var.Ona başlayacam.Arabanın camında şöyle bir yazı vardı.Sen bakarsın,ben yaşarım.Yaşamak lazım.Hareket lazım.Durmamak lazım.Cumartesi günü İstanbul'a gidecem.Eğer bir terslik olmazsa.Biraz da İstanbul'da yürümek istiyorum.Eski türk filmlerinde İstanbul'a daha dokunulmamış.Çok güzelmiş.Şimdi çok kalabalık.Yüksek binalar.Plansız kentleşme ve şimdiki İstanbul.Yine de gezmek için güzel.Şimdilik bu kadar günlüğüm.Kızımı çok özledim.Az kaldı köye gitmeme.
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla