Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-05-2019, 03:11 PM   #47 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Temiz bir sayfa...

Sürekli bişeyler yazmak istiyorum.Ama hep erteliyorum.Kafamdan düşünceler geçiyor.Yazmaya başlıyorum.Ama gerçekte yazmıyorum.Sorguluyorum hayatı.Yaşadığım sıkıntıları,duygu durumlarını,güzellikleri.Geçmişe çok gidiyorum.Biliyorum aslında geçmişe giderek bugünü elimden kaçırdığımı.Ama yine de geçmişten vazgeçemiyorum.Kalp kırıklıklarıma geri dönüyorum.Tekrar tekrar o günleri yaşıyorum.Nelerde hata yaptığımı çok iyi biliyorum.Eskiden kızardım kendime.Şimdi kızmıyorum.Yaşamam gerekiyormuş demek ki.Hayatta ne ekersen onu yaşıyorsun.Tercihler ve yaşam.Kimseyi suçlayamıyorum.Evet zayıf olduğum yönlerim var.Ailevi sıkıntılarım var.Ama herşeye rağmen hayata tutunmaya çalışıyorum.Herşey kendini sevmekle başlar.Kendimi seviyorum.Hayatı seviyorum...
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla