Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-09-2018, 12:01 AM   #42 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Temiz bir sayfa...

Hayatı sorguluyorum.Gözlemliyorum.Geçiyor işte.Biz düşünürken geçiyor işte.Bu arada baba oldum.İlginç bir duygu.Kızım şimdi köyde.Annesiyle birlikte anneannesindeler.yaklaşık 2 ay yoklar.Ama kızımın kokusu hala içimde.Eşime destek için doğuma girdim.anne olmak çok zor.Anneler ne acılara katlanıyor bizzat şahit oldum.Ama bebek doğup,koynuna verdiklerinde acı biranda tatlıya dönüyor.Güze bir duygu.Yarın babamı doktora götürecez.İnşallah zorluk çıkarmaz.Hastalık belirtileri şizofrene benziyor.Hasta olduğunu kabul etmiyor.İlaç kullanmayı reddiyor.İğne tedavisi varmış.İnşallah kabul eder kullanır.Şu iki günlük dünya da hayatı kendine zindan etmez.Dolayısıyla bize de.Ben insanların hep gülmesini isterdim.Ama görüyorum ki hayat öyle değil.İnsanlar gülemiyor.Belki bende hayatı kendime zindan ettiğim oluyor ama gülüyorum.Siz de herşeye rağmen,insanlara rağmen gülün :))
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla