Konu: Merhaba
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-02-2018, 11:52 PM   #3 (permalink)
Alkali_life

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alkali_life is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Merhaba

Merhaba,
Aslında Atakan Bey ve sayesinde tanıştığımız Mümin Bey'e teşekkür etmek için üye oldum.
Kısaca kendimden ve uygulamalarımdan bahsetmek gerekirse;
Sitenizde; yazmayan ancak uzun süredir takip eden kullanıcıyım.
Telkinleri dinleyip etkilerini gördüm, görmeye devam ediyorum. Kendine güven ve ego güçlendirici telkinler ile dinlemeye başladım, etkilerini 10 gün gibi bir sürede görmeye başladım. Ardından suçluluk duyguları ve koruma kalkanı telkinlerini ilave ettim. Bunların yanında destek olması için bir çok uygulama da yapıyorum. Sağlıklı yaşam adına araştırma yaparken, daha alkali bir vücuda sahip olma konusunda buğday çimi suyunun etkilerini birçok yerli ve yabancı sitelerden okuyarak öğrendim. Şanslıyız ki, eski üyelerden Mümin bey de buğday çimi suyu üretiyormuş. Kendisiyle www.simgeorganik.com.tr web sitesi üzerinden iletişime geçtim. Üretmiş oldukları buğday çimi suları hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra, kendilerinden denemek için ilk etapta 1 aylık ürün alıp kullandım. 5. günde etkiler inanılmazdı. Daha zinde uyanmaya başladım ve gün içinde yapacağım işleri daha hızlı yapıyorum. Vücudumun ısısı arttı, sonuçta vücudumuza sıvı oksijen alıyoruz ve bu sayede hücre yenilenmesi sağlanıyor. Bunun yanında tokluk hissi oluştu ve çok fazla yemiyor, yeteceği kadar tüketiyorum. Sanırım meditasyon çalışmalarıma da etkisi oldu çünkü daha kolay konsantre oluyorum. Biliyorum çok fazla ve abartı gibi geliyor, ancak ben bunları deneyimledim. Kullanmak isteyenlere de tavsiye ediyorum.
İyi ki varsınız Atakan Bey ve Mümin Bey.
Yeniden görüşmek üzere.
Alkali_life isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla