Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-11-2017, 10:15 AM   #53 (permalink)
Hayatdern
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Hayatdern is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 'ben şu taşı kullandım ve gerçekten şu etkisini gördüm' diyen var mı???

Doğada bulunun her şeyin bir yaratılma amacı ve anlamı vardır. Topraktan çıkan suya, bitkiye, madene, taşlara kadar her şey anlamlı bir düzen içerisinde oluşmuş ve insanlığın hizmetine sunulmuştur. Bunlardan biri de kayaçlardan doğal bir şekilde çıkarılan şifalı taşlardır.
Dekorasyon, mücevher veya daha birçok alanda kullanılmasının yanında sağlığa sağladığı fiziksel ve ruhsal faydalar, bu taşların şifalı taşlar olarak nitelendirilmesine sebep olmuştur. Bu doğal taşların faydaları ise doğadaki her şeyin ne kadar mükemmel ve yararlı olduğunu göstermektedir. Çok eski çağlarda bile taşların enerjisini fark eden insanlar, bunlara değer vermişler ve onlardan faydalanmaya çalışmışlardır. Şifalı taşların her birinin farklı enerjileri vardır. Eski çağlarda insanların tesadüfen fark etmesi ve daha sonra araştırmacıların detaylı analizleri neticesinde bu taşların hepsinin farklı bir fayda sağladığı fark edilmiştir. Hatta birçoğu astrolojiyle bağdaştırılmış ve her taşın farklı bir burcun özelliğini yansıttığına inanılmıştır. Şifalı taşlar nedir, faydaları, özellikleri, bilimsel açıklamaları hakkında tüm merak ettiklerinizi bu yazıda okuyup detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Hayatdern isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla