Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-09-2017, 11:20 PM   #64 (permalink)
Robi
Teğmen

Tesekkür: 24
30 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Robi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Robi'nin Günlüğü

Alıntı:
nickiniz123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben psikoloğa gittim psikolog annemi dışarı çıkardı ve ben ağlayarak ilk defa başka bi insanın yanında o kadar ağladımki cümle kuramadım ama anlattım yinede ilaç verip yollamıyolar aslında bende bi devlet hastanesine gittim ve yeterli kişi olmadğında 10 12 kişi olmadğından bilinçsel davranışçı terapi açılmadı belki senin gittiğin yerde açarlar birde şunu söyleyim nofap diye birşey var içeriğine girmeyin bunu internette şu cümleleri yaz 'nofap tr' 'nofap ve sosyalfobi' bu ikisi ayrı ikinciyi yazdıktan sonra çıkan linklerdeki bütün yazıları oku bu nofaple ilgili faydalarını herşeyini yazılan yazıları araştır derim sana bununla iligi özel de sorabilirsin
gerçekten bu durumdayken aklıma mast. yapmak bile gelmiyor sürekli sosyal fobi hakkında araştırmalar yaparak geçiyor günlerim. sana şunu söyleyim bugün yine sınıfta hocalara kendimizi tanıtıyorken sura bana yaklaştı brnim kalbim çarpmaya başladı. o anda SENİ SEVİYORUM ÖZÜR DİLERİM bütün bunlar geçmişteki yaşadıklarım yüzünden oluyor filan diye içimden tekrar ederken sıra bana geldi.

ayağa kalktım adımı soyadımı söyledim ama dünkü gibi sesim titrek değildi gür bir sesle konuştum. bi oğlan dalgaya almaya çalıştı sen ne kadar yavaş konuşuyosun dedi ben de onu dalgaya alarak cevap verdim :D hoca da müdahale etti ve kendimi süper ifade ettiğimi düşünüyorum. çünkü sınıftakiler 2 gündür adımı bilmiyordu bugün öğrendiler. sonraki derslerde sınıftakilerle kaynaştım espriler filan ohoo süperdi.

ben bu sınıfa alışmışken sınıfımı değiştirmem gerekmesi kötü oldu. tam alışmıştım ya neyse kendim aşamazsam diye zaten doktora randevu aldım ya :D
Allahım nolur tüm psikolojik rahatsızlığı olan kullarına yardım et. çünkü her hastalık psikolojide bitiyor. psikolojik durumun iyiyse kanseri bile yenersin...
Robi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla