Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-08-2017, 01:22 AM   #48 (permalink)
marea476
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: EVLİLİK VE BİLİNÇALTI

Alıntı:
nuray nuray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
EVLİLİK İÇİN

“Mutlu bir evlilik yapmayı, eşimle uyum ve denge içinde yaşamayı seçiyorum. Eşimi mutlu ettiğim gibi, kendimi ve sevdiklerimi de mutlu etmeyi kabul ediyorum. Bütün kalbimle ve beynimle evet diyeceğim, evleneceğim kişinin hayatıma girmesi için şimdi Güçlü bir şekilde niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum.”

“Eşimle evliliğimizin mutlu ve uyumlu olmasını seçiyorum. Eşimi sevmeyi ve onu desteklemeyi kabul ediyorum. Eşimin bana sevgi,saygı ve anlayış göstemesini tüm kalbimle istiyorum ve bu isteğimi elde etmeye kesin olarak niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum.”
yani hergün tekrarlamak mı lazım..
seneler once bende es icin ayrıntılı tanımalamalar ayptım yazdım ama malesef hala bekarım..
evlilik sanki hic olmuycak bisey..yasımda ilerledi.bir türlü olumlu bakamayıp mukemmeliyetci oldugumdan evlenemedim..

kafamdaki düsünceleri degistirmekde zorlanıyorum..ic direncim yüksektir..evlilik ve hayata karsı sanssız oldugumu düşünmekten kurtulmaya calısıyorum ama hala yol alamadım..

bu bölümü okumak cok iyi geldi.
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla