Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-08-2017, 01:43 PM   #28 (permalink)
marea476
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Alıntı:
speechless Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende çekirdek inancın 3. turundayım, dinlemeye başladığımdan beri üzerimde çok büyük bir ağırlık var kendimi yorgun ve halsiz hissediyorum, iş yapasım gelmiyor içimden. Bu ağırlık fiziki durumuma da yansımış olmalı ki çökmüşsün gibi yorumlar aldım çevreden. İşlerim de öyle bir durgun hal aldı ki yaprak kımıldamıyor desem isabet olacak. Birde insanlara karşı daha bir ürkek çekingen oldum, eskiden çekingen bir tarafım vardı ancak bana karşı sıcak davranana ben çok daha sıcak yaklaşıyordum şimdi bir ürkeklik var içimde, öyle göz teması falan kuramaz oldum. Olumlu yaşadığım bir taraf varsa da inanın farkında değilim
direnc olabilir.. belki gecicidir..

bende yeniden dinlemeye basladım..ama günde 3 turu gecmiycek sekilde dinliyorum 2 gündür. yeni yapılan telkinleri.
fakat depresyonda gibiyim..duygu iniş cıkıslarım var. annemi babamı cok sucluyorum..gecmişe dair kendimi asırı suclar oldugumdan bana özel yeni telkinler verilmişti.simdi de anne baba suclaması ,daha dogrusu eleştiri diyelim.haklı eleştiriler. iç dünyamda hala rahatlayamadım.
üzgünüm..umutsuzum. iş aramam gerekir fakat bir türlü calışmak istemiyorum..ee param bitiyor.

içimde bir harp var sanki..kazanan kim belli degil.

tek olumlu sey , kendimi de hatalarımla birlikte kabullenmek.gecmişten kurtulamıyorum bi türlü ama kendimi suclamıyorum artık..sadece bagımlı kişilikmişim ben eskiden..kendi hayatımın kıymetini bilememiş.kendi hayatımı kendi menfaatimi düşünerek insa edememişm.
mutlu degilim..tuhaf bi dinginlikde var ama..hersey gecicek gibisinden telkinler de veriyorum arada..
bu sabah agladım agladım..cok kötü uyandım yataktan.kötüydüm..biraz acıldım..şimdi. kosullarımda sıkıntılı su ara.belki ondan da cok bunalımdayım fakat telkinlerin de etkisi var.

sonu iyi olur insallah diyere,günlük az da olsa dinlemeye devam edicem bir süre daha..

gecen sene böyle degildi..pozitif etkileri olmustu..ama 3.tura gecmemiştim yarıda kalmıstı.. bu sene 3.turda sıkıntılar basladı hala da devam ediyor.

Aslında ,cekirde telkin dc si yaptırıp dinleyenler paylassa , bize iyi gelirdi.bilirdik kimde nasıl etkiler var.

benim direncim cok sanırım..kolay kolay gecmiycek bazı bilincaltı kodlarım..
kendimi şanssız bahtsız görmeye basladım iyice.
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla