Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-08-2017, 06:39 PM   #26 (permalink)
marea476
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

3 tur yeni özel telkinleri dinledim gece.daha fazla dinlemek istemedim zaten kafam allak bullak.
darmadagınım.
işimden olmak icime oturdu..hayt düzene girip hersey güzel giderken paldır küldür düştüm yine..
yorgunum..
tembelim..hicbirşey yapmıyorum..yeni iş bile bakmıyorum.
gece uykum yok...gündüzleri uyuyorum

telkinler asırı vurdumduymaz yaptı beni..
sanki hicbir pozitif etkide yok gibi.. kendimi asırı suclamadan kurtuldum ama yinede mutlu degilim gibi.
baskalarıyla kıyaslama yapmaktan vazgecemiyorum..bu annden geliyor.gözü hep baskalarının hayatında cocugundaydı..bizi bu sekilde o yetiştirdi..şimdi bilinçaltımdaki düsüncelerden temizlenmeye calısıyorum...
hiç olmadıgı kadar babamı eleştiriyorum..aslında o da ne cok hatalar yapmıs bana karsı..ben ona cok düşkündüm..görmedim heralde..ölümünden sonra toparlanmam yıllar aldı..şimdi gecmişe bakıyorurum ne cok hatasını görüyorum onu da sucluyorum..
bütün gün evdeyim..ya uyuyorum..ya nette filan dolanıyorum..ev işi bile yapmaz oldum.
cok tartışmalar oldu bir ay önce ailemde..sanırım bunlar da tetikledi ruh halimi..
içimde mutlulugu yakalayamıyorum..
telkinler şimdilik negatif etkide. zamanla toparlanır diye düşünüyorum ama pek umutlu oldugumu söyleyemem..

yalnızlık ne zor sey..
kendi kendime yetemiyorum belki..bu bana hic ögretilmediki..hep baskalarını bagımlı olmayı asıladılar..yanımda hep arkadas vs olmalıydı.okula gidip gelirken bile.
anne baba destegi telkini dinlerken cok ic cekip aglamaklı olurdum..anlam veremiyordum..sanırım asıl sorun ordaymıs.
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla