Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-08-2017, 10:18 AM   #52 (permalink)
Robi
Teğmen

Tesekkür: 24
30 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Robi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Robi'nin Günlüğü

eski oturduğumuz binada alt komşumuz var hem binadan hem de sınıftan arkadaşımdı. abim tanıyor onun abisiyle brnim abim arkadaş. kız gece yarısı konsere gitmiş kuzenleriyle. onu anltıyor abim bana. Ş .(kızın adı) yi hiç sevmiyorum ne kadar yırtık gece yarısı konsere gidiyor diyor. kız başıyla gece yarısı ne işi varmış! o çok yırtık ben de çok kapalıyım gündüz bile dışarı çıkmıyorum dedim. annemle abim bi şey diyemediler. içim çok daralıyor telkinleri 8 aydır dinliyorum değişme varsa da arkadaşım olmadıktan sonra evden dışarı çıkmadıktan sonra yerim böyle sosyalliği. artık normal olmak istiyorum. o kız da benimle yaşıt. ben hayatımda bi kafeye gidip oturmamışım kız konsere gidiyor. abimle annemin amacı da sözde beni korumak. o yüzden Ş.'den uzaklaştırmaya çalışıyorlar. onunla bile görüşmüyorum ha arada mesajlaşıyoruz. buluşalım dedi bi hasta ziyaretine gidicez ona bile gitmedim hâlâ. ha eskiden aşırı kıskanırdım böyle insanları artık fazla umrumda olmuyor hopoya başlayalı. napıyım ben elimden geleni yaptım. kimseye de suç bulmuyorum. ben buyum işte. huylu huyundan vazgeçmiyor.
Robi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla