Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-06-2017, 01:26 PM   #25 (permalink)
tulley
Teğmen

Tesekkür: 44
79 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulley is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yeniden istikrarlı başlangıç

2 hafta önce dinlediğim telkinlerin üstüne koruma kalkanı ve suçluluk duyguları telkinlerini ekledim. suçluluk duyguları telkini zihinsel olarak yorucu geldi fakat içsel dinginlik ufak hayıflanmalara karşı birebir, çoğunlukla garip rüyalar görürdüm çoğunlukla kötü olurdu fakat suçluluk duyguları telkinini dinledikten sonra belki tesadüf bilemiyorum daha iyi rüyalar görmeye başladım sevdiklerime karşı tutumum değişti ufak hataları umrumda olmuyor çünkü insan hata yapabilir kimse kusursuz değil. 2 yıldır telkinleri dinliyordum sadece başlangıçta suçluluk telkinini dinledim sonra dinlemedim haliyle bu süre zarfında yaşantımda kendimi suçlayabileceğim küçük büyük hatalarım oldu, sürekli dinlemek zihinsel olarak yorucu fakat belirlediğim günlerde ara ara dinlemeye devam ederim

bu arada diyete devam 12 kilo verdim sağlıklı bir o kadarda kendime özen gösterirken daha mutlu oluyorum kendime verdiğim değer arttı telkinlerin etkileri çok farklı alanlarda çok farklı şekilde karşıma çıkıyor fark edemedğim daha çok şeyin olduğu biliyorum :D
tulley isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla