Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-05-2017, 10:57 AM   #1207 (permalink)
speechless
Teğmen

Tesekkür: 50
27 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
speechless is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

Merhabalar, siteyi tesadüfen buldum tesadüflere de inanmadığım için siteyi inceleme gereği hissettim kendimde. Özellikle "Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız, hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa... " çok ilgilimi çekti, tamamen hissettiğim şey bu. Buradaki çoğu insanın da hissettiği şey budur diye düşünüyorum ve bu başlık için yazarını yürekten tebrik ediyorum gerçekten çok etkileyiciydi. Parayla ilgili sorunlarım olduğu için parayı bollukla çek telkinini mp3 olarak 9 taksitle aldım, artık parayla ilgili ne kadar sorunum olduğunu siz tahmin edin. Hemen dinlemeye başladım ve etkisini hemen gösterdi. Önce bir bayan geldi engelliler için yardım topluyormuş, gazete satıyor, alamadım tabi nazikçe gönderdim aradan 5-10 dakka geçti bir beyefendi ile bir bayan onlarda kanser hastası bir çocuk için yardım topluyorlar onlara da yardım edemedim ve hemen mail yazdım. Ya parayı bollukla çekecekcen 5 senedir bu dükkandayım bırakın dakkayı 1 gün içerisinde 2 defa yardım isteyen olmadı o güne kadar şimdi hal böyle bu işte bir yanlışlık olmasın dedim ne yazıkki cevap gelmedi. Sonra baktım günde 30bin ziyaretçisi varmış sitenin 10bin tane mail gönderildiyse bizim mail arada kaynamıştır diye düşündüm. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar.
speechless isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla