Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-04-2017, 06:29 PM   #5 (permalink)
mutluhayatim
Üsteğmen

mutluhayatim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 231
127 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluhayatim is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Gündüz ve gece farklı telkinleri dinlemek

Merhaba,
Sorunuz çok önce sorulmuş fakat bu şekilde dinleyen ya da dinlemek isteyen arkadaşlar için bu cevabı yazma gereği duydum. Bu şekilde dinlemeyin arkadaşlar. Aşırı yükleme olur. Günün büyük bir bölümünü telkin dinleyerek geçirmeyin. Tabi biliyorum telkin dinlerken başka şeylerde yapıyorsunuz. Fakat ondan bahsetmiyorum yaklaşık 6 -8 arası telkin dinleseniz yeter. Listeniz çok kalabalık olmasın. Bu telkinin etki süresini uzatır. Zaten bilinçaltımızın telkinlere direnme süresi var birde listeniz çok kalabalık olursa niye işe yaramıyor ya diye bırakırsınız. Birde hiç fark ettniz mi bilmiyorum ama benim gündüz dinlediğimde sıkça başıma gelir. Birisi bana bir şeyler anlattığında o anda telkin dinliyorsam eğer sanki iki kişi birden bana birşeyler anlatıyormuş gibi oluyor ve algılama güçlüğü çekiyorum. O yüzden ben gece uyurken dinliyorum. Sonuç olarak gece uyurken çevrimizdeki sesleri duymaya devam ediyoruz.

mutluhayatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla