Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-02-2017, 11:20 PM   #6 (permalink)
mutluhayatim
Üsteğmen

mutluhayatim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 231
127 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluhayatim is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Şansı Çek Telkini Etkiler

Yaa ben aslında birazda yorumlara kandım diyelim. İşte telkini dinlemişler hemen bilmem kaç dolarlık bir şeyler kazanmışlar vs. Hayır yani bilmiyorum yalanını gerçeğini artık. Ama bugün kendimi hiç olmadığım kadar şanssız hissettim. Neden mi? Mesela otobüse bindim trafik vardı gideceğim yere 3 katı sürede gidebildim. Aradığım hiç bir şeyi bulamadım bugün. Saçma bir nedenden dolayı çok fazla yürümek zorunda kaldım aşırı derece yoruldum. Metroya bindim hiç olmadığı kadar kalabalıktı. Eve çok geç gelebildim yapacağım hiç bir işi yapamadım. Şunu da belirtiyim dün bu telkini hiç dinlememiştim. 16 günde 1 gün mola diyelim. Neyse gelelim düne. Dünde kendimi aşırı derecede şanslı hissediyordum. Ama nasıl görseniz metroya biniyorum 3 aktarma yapmam gerekiyor hemen metro geliyor hiç beklemiyorum her zaman oturacak yer buluyorum eğer tüm yerler doluysa bir durak sonra bana en yakın kişi kalkıyor oraya oturabiliyorum. Bu da şanslarımdan bazıları. Çok garip hissettim. Şimdi ben şanslı mıyım değil miyim?

mutluhayatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla