Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-01-2017, 09:50 PM   #279 (permalink)
firdevsi ala
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ

Alıntı:
meşe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba sizlerle tanışmak istedim çünkü ne kadarda kendi kendime engel olsam da tekrar ve tekrar bu siteye girdim içimden bir yanım tanış bir yanım çekingen davrandı doğrusu şu size ne yazacağımı bilemedim. aslında yazsam çok şeyler yazacam ama yazacaklarımı size nasıl anlatacağımı da bilemiyorum. Bir şeyi biliyorum enerjiniz çok güzel ve hayatımda yapmadığım şeyi yapıyorum ilk defe sanal alemde hiç tanımadığım insanlara bir şeyler yazıyorum. Tekrar merhaba güzel insanlar
hoşgeldin meşe kardeşim ben 2009 dan beri buradayım fakat konulara yorumda bulunmadım okudum geçtim bir çok konuları arşivledim örneğin
güçlü niyetler
suya olumlama
z hpopo
nlp
ve öğrenci olumlamalar ve telkin içerikleri günlük olarak dilime yerleştirdiğim 4 kelime
özür dilerim allahım bütün günahlarım için
lütfen beni af et
seni çok seviyorum
verdiğin bütün nimetler için şükürler olsun
telkinleri fazla dinliyor muyum hayır bazen telkin dinlemek istiyorum dinliyorum o kadar daha çok motive edici sözler bana iyi geldi

siz de kendinize uygun yapınıza uygun olumlamarı bulacagınızdan eminim 56 Allaha emanet olun
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla