Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2016, 09:13 PM   #116 (permalink)
gianni

Tesekkür: 7
3 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gianni is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: Telkinleri Deneyenlerin Bir Kısmının Yorumları

Alıntı:
hülyaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba sertstyle...

sanırım aradığın sorularının cevaplarını bulamadın..aslında cevapları tüm üyelerin yazıların da var..
neyse ben kendimden örnekler vermek istiyorum..yaklaşık 2 ay oldu buraya üye olalı..secreti araştırıken burası çıktı karşıma..biraz dolaştıktan sonra da hemen üye oldum..telkinleri ilk başta yanlış sıraladım tabii..çünkü heyecandan kimseye sormadan atlamıştım telkinlere..okuyup sorup iyice anladıktan sonra,ego kendine güven ve suçluluk telkinlerini dinlemeye başladım..haftalardır da hala aynı telkinleri dinliyorum..çoğunlukla dinleyen biriydim,şimdi kendi fikirlerini savunabilen biri oldum..haksızlık karşısında sırf kimseyi kırmayayım diye kendimi kırardım..şimdi ne kendimi nede başkasını kırmadan savunuyorum hayatımı..kendime güvenim geldi..geçmişimden kaçardım,şimdi yüzleşebiliyorum,acıdan korkardım şimdi sevgiyle bakabiliyorum..nasıl anlatsam ki sana..yaşamadan anlatmak zor sanırım..ama şunu da belirtmeliyim ben buraya üye olduğumda hiç bir şey bilmiyor olmama rağmen hiç tereddüt etmedim..baştan emindim faydalı olacağına..üyeler olarak hepimizde kendimizde gördüğümüz gelişmeleri gerek günlüklerimize gerekse sohbetlerimize kattık ve anlattık zaten..faydasını görmeseydim burada olmazdım..
senin anlamaya çalıştığın sanırım..telkinleri dinlediğinde kendine neler olacağını öğrenmek..bunu bizler sana tam olarak açıklayamayız ki..ben derim ki,,bende şöle oldu,arkadaşım derki bende de şunlar oldu..her ne olursa olsun,sonuç olarak kişisel gelişimimizde bize yol açan bu telkinleri dinleyen herkez memnun..atakan beyin dediği gibi bizler gülüşlerimizde,gözyaşlarımızda mutluluklarımızda yaşadığımız değişimleri günlüklerimizde anlatıyoruz..istersen biraz daha zaman tanı kendine,önce iyice dolaş siteyi,,yazılanları oku..ben eminim ki sorduğun sorularının cevaplarını bulacaksın..yinede soru sormak istersen mutlaka sor..burada cevaplayacak birini her zaman bulabilirsin..
sevgilerimle...

size canı gönülden katılıyorum 3 haftam olmak üzere yaşadığınız süreçleri birebir yaşıyorum ve bundan dolayı hayattan keyif almaya başladım bu aralar şakalaşmalarım ve bir o kadar hayata karşı arzularım çoğaldı Atakan beye ve buradan emeği geçen herkese çok teşekkür etmek isterim, şimdiler de ise kendine güven erken uyanma mutlu olmak topluluk karşısında konuşmak sigarayı bırakmak;(( ego ve suçluluk duyguları ile beraber dinliyorum bu ikinci haftam yaklaşık olarak 1;5 ile 3 saat arası dinlemeye çalışıyorum sadece hafta sonları dinleyemiyorum,yaşadığım süreci ve değişimleri paylaşmak istedim herkese selam şimdilik benden bu kadar
gianni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla