Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-10-2016, 09:01 PM   #17 (permalink)
firdevsi ala
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ÖZ SEVGİ ÇALIŞMASI

ÖZ SEVGİ ÇALIŞMASI

1-Kendimi olduğum gibi kabullenmeyi ve sevmeyi öğreniyorum. Kendime saygı duymayı Hak ettiğimi biliyorum. 3

2-Arzularımı gerçekleştirme becerime içtenlikle inanıyorum. Hayal ettiğim her şeyi kendime çekmem için gereken ber şeye sahip olduğumu biliyorum. 3

3-Kendime ve ilahi değerime inanıyorum. Güçlü, dürüst, güvenli, huzurlu ve becerikli olabileceğimi biliyorum.3

4-Kendimi seviyorum. Bana saygı duyan insanları kendime çekiyorum çünkü saygı dolu bir enerji yayıyorum.3

5-Ben sevgiyim,ben sevgiyim ben sevgiyim

6- Ben ruhsal dünyadan gelen sevgi bolluğuyla çepeçevre kuşatılmış olduğumun farkındayım. 3

7-sevginin bana yol göstermesine izin veriyorum.3

8-Sevgi ve bilginin kılavuzluk ettiği gücün beni beslemesine ve elbisesi içinde sarıp sarmalasına izin veriyorum.3

9-Sevginin sonsuz olduğunu ve yaşamın sonsuz olduğunu biliyor ve kabul ediyorum.3

10-İnsanların içlerindeki sonsuz potansiyelden haberdar etmek için çalışırım ve o büyük sevgiyi içimde taşırım.insan sevgisini…3

11-Ruhsal gelişmemim niteliklerinin şefkat, merhamet ve sevgi olduğunu biliyor ve kabul ediyorum.3

14-Sevgi, şefkat, hoşgörü, sempati, yardımlaşma prensiplerinin benim doğal halim olduğunu biliyor ve kabul ediyorum.3

15-Sevgimle, her şeyde büyük bir muhabbeti, kaynaşmayı, hakiki sempatizasyonu sağlayacağımı biliyor ve kabul ediyorum…3.

16-Sözümde, işimde ve niyetimde çok dürüst ve apaçık olurum. güvencim bilgiye; seviyorum, sevgim insana , sevgim hayra ,sevgim müspete . Sevgimin en asil ve müspet ifadesi, bilerek insanlara hizmet etmektir. Fedakarlığım bunun mayasıdır. Toleransım, bunun tadı tuzudur…3

17-Ne kadar saf sevgi neşredersem, o kadar çok kendi gelişmem için yansıma alıdığımı biliyor ve kabul ediyorum…3

Nasıl gecenin ardından gündüz, baharın ardından yaz, tohumun ardından meyve geliyorsa, ruhsal güç kendini açığa çıkaracak; merdivendeki, her basamak sizleri, kendi varlığınızın gerçekleşmesine daha da fazla yaklaştıracaktır. Eğer yapabilirseniz, günlük telaşınızdan bir süre de olsa ayrılın ve içinizdeki ruhun ortaya çıkmasına olanak tanıyın. Bu sayede iç varlıklarınızdaki ilahiliğinize ait, saklanmış durumda bulunan muhteşem, canlılık dolu kudret ortaya çıkacaktır.
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla