Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-10-2016, 08:03 PM   #2 (permalink)
buses

Tesekkür: 5
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
buses is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Roacctuane öneren-önermeyen?

Alıntı:
beyza95 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar bu konuda çok kararsızım.Bebek gibi olan yüzüm son 2 senedir çok degişti.Sivilce ve izleri doldu.Sivilcelerim hormonsal degil ben ergenlik dönemimde bile bi tane çıkarmamıştım.Bebek yüz derlerdi hatta bana :) ama şimdi eser kalmadı karaciger kaynaklı sivilceler bnmkisi karacigerim yorulmuş.İçten kurutmam gerekiyo bu yüzden kremleri kullandım acnemix,clindoxyl vs çözüm olmadı.Bitkisel şeyler içtim maydanoz-limon,lavanta kürü,kabak çekirdegi aç karnına tuzsuz,çuha çayı.Onlardanda çözüm alamadım.Roaccutaneye başvurmak hiç istemiyorum ama bu şekildede yaşamak istemiyorum.Hem bu ilaçlar ilerde yüzde sarkıklık kırışıklık yapmış biçok kişide organ zedelenmeleri de cabası.Napıcam hiç bilmiyorum çaresiz kaldım.çok kafama takıyorum psikolojim kaldırmıyo artık üstelik evlilik arefesindeyim.Napiyim sizce? Bi akıl verin bana..
Ilaçları doktor verdi sanırım o yüzden doktora görünün demeyeceğim. Spor yapmanın büyük faydasını görüyorum bir de yeme alışkanlıklarını bi gözden geçirin. Bu iki faktör hormonlarınızı dengeleyip vücudu yenileyecektir sivilcesiz cilt sağlıklı cilt, sağlıklı cilt bol oksijen alan (kardiyo egzersizleriyle mümkün) yağı dengeli cilt demektir
buses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla