Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-07-2016, 02:20 AM   #16 (permalink)
pinky9
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İşyerinde karşı cinsin laubali davranışlarını engelleyemiyorum

Alıntı:
KıpçakBeyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Okumadığım ama uzun zamandır listemde olan bir kitap.Normalde okumadığım kitapları önermem ama kişisel gelişim zaten benim için yep yeni bir alan.Sadece fikir beyan ediyorum işinize yarıyacağını düşünerek.

Tongue Fu /Sözlü Dövüş Sanatı - Sam Horn | Kitapyurdu Yayıncılık ve İletişim A.Ş.

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Yolları - Ursula Markham | Kitapyurdu Yayıncılık ve İletişim A.Ş.

İnsanla Başa Çıkma Yöntemleri - Hidayet Şahin | Kitapyurdu Yayıncılık ve İletişim A.Ş.

Dikkat Vücudunuz Konuşuyor / Türkiye'de Beden Dili İş Yaşamı ve Renkler - Ahmet Şerif İzgören | Kitapyurdu Yayıncılık ve İletişim A.Ş.

Özellikle son üçü sadece aratarak bulduğum kitaplar.Biraz yardımcı olabileceğini düşünüyorum.Ben çok okuyan biriyim.Bir kitap bana sadece bir şey / yöntem vs öğretse bile benim için kıymetlidir.Bir ilham alırsın.O da sana yeter görüşüm budur ama bu durumda hiç bir kitabı okumadım.Sadece işine yarayabileceğini düşünüyorum.
Çok teşekkür ediyorum zahmet oldu:) alıcam bu kitapları bu konuda çok geriyim çünkü :)

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla