Konu: Telkinler
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-06-2016, 09:31 AM   #4 (permalink)
KıpçakBeyi
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telkinler

mana78;

Telkinler hakkında ayrıntılı bilgiler genel kullanım rehberinde yazmaktadır.Ayrıca üyelerin hikayeleri kısmında bu telkini dinlemiş olan üyelerin nasıl dinlediğine dair bilgi bulabilirsiniz.

Telkin uzunluğunu bilemiyorum ama günde on kere az gibi geliyor.Telkinlerin kullanımım da tekrardan çok kaç saat ve kaç dakika dinlenildiği önem arz etmektedir.

Bir telkininin faydalı olabilmesi için en az 4 saat ideal olarak 6-8 saat dinlemeniz tavsiye edilir.Eğer listeniz uzunsa o telkini değilde o listeyi 8 saat dinlerseniz telkin yine etki edecektir ama biraz daha etkisi zaman alabilir.

Başlangıçta ücretsiz telkinlerden ego ve suçluluk duyguları telkinini dinlerseniz bu süreç daha çok hızlanır.

Telkini dinlerken normalde sigara içme isteğinizin gerçekleşmemesi gerekir.Muhtemelen bilinç altınız telkine direnç gösterip onu reddediyor.Sen sigarasız hayat çok güzel diyorsun ya aha işte ben şimdi sigara yakacağım der gibi.

Dirençler genel manada geçicidir ama bu benim kullandığım bir telkin değil.

Bu ve daha fazla konuyu genel kullanım rehberinde okuyabilirsiniz.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla