Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-06-2016, 03:08 AM   #13 (permalink)
ercankrdk
Teğmen

Tesekkür: 6
11 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ercankrdk is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telkinler tek başına işe yaramaz

Konu metnini ve cevapların hepsini okudum. Bende burada kendi görüşlerimi sunmak istiyorum.

Öncelikle, bu siteye gelen ve kayıt olan herkes kendi farkındalığını ve değişimini kalpten isteyen kişiler olarak düşünüyorum. Eğer öyle değilse zaten burada işi ne ? Yani bura edinecekleri bilgi dahilinde, olayın ciddiyetini bilerek ve isteyerek çaba sarf eden kişiler. Telkin dinleme konusunda zaten forumda okuduğum kadarıyla, hangi telkini seçeceklerini, nasıl uygulayacaklarını soran ve araştıran bilinçli bir gurup söz konusu. Yani burada kısaca bilinçsizce bodoslama telkinlere dalma işinin olduğunu zannetmiyorum.

Telkinler, direkt olarak bilinçaltına mesaj gönderirler. Bu subliminal mesajlar gibi bilinçaltımıza fark edilmeden kaydedilen bilgilerdir. Bu bile başlı başına kişinin hayatını istediği yönde ilerlemesine vesile olur. Telkinler kendi zaaflarımızı yenme konusunda bence muazzam bir güce sahiptir. Telkin dinleyenlerin hayatlarında muhakkak bir iyileşme sağlar. Sadece telkin dinlemek bile atılan en güzel adımlardan birisidir. Zaten telkin dinleyen birisi de farklı konular üzerinde de araştırma yapacak kapasitedeki kişilerdir diye düşünüyorum.