Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-11-2008, 01:26 AM   #10 (permalink)
phantomm
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of
Standart Ynt: phantommun günlüğü

Tamam sakinleştim.Hata üstüne hata yapıyorum..Bi süre onunla konuşmasam rahat bıraksam iyi olacak.Bu arada ona sevgi göndercem.Olumlama yapıcam.Kendi gelişimimi gözlemliycem.Bi kendim değişeyim sonra herşey birbirini takip eder nasılsaa Evet msnmi açmıycam bi süre onun olduğu saatler.Üstüne düşmücem.Bu gece meditasyona başlıyorum bakalım Hayal Abla'nın hazırladığı meditasyonla İşallah iyi gelecek.Yarına da bomba gibi uyanıcam.Bütün güzellikler benimle.Hayatımda herşey daha olumlu oluyor, güzelleşiyor.Hayırlı, mutlu, güzel kişi ve olayları kendime çekiyorum.Kendimi seviyorum.Seviyor ve seviliyorum.Evren bana istediğim herşeyi veriyor.Tüm istediklerim hazır olduğumda bana iletilecek.Olaylar karşısında sinirlenmek yerine sakin tavır almayı seçiyorum.İçimdeki huzursuzlukların yerini sükuta ve barışa bıraktığını hissediyorum.Mutluyum,mutluyum,mutluyum..Güçlüyüm. .Evreni ve içindeki herşeyi seviyorum.Hayatımda olan en küçük nimet için bile şükürlerimi sunuyorum.TEŞEKKÜR EDERİMM.