Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-05-2016, 01:21 PM   #2 (permalink)
firdevsi ala
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: yazarlık denemelerim:)

hoşgeldin gönlümün sultanı gül kokulu fahri kainat efendimiz Muhammed Mustafa (sav)
senin adın anılınca kalbim bir yaprak gibi titriyor yeter ki senden konuşulsun kaLbim cız ediyor efendim bilsen sana ne kadar hasretim çıkmıyor benden sana layık sözler seni seviyorum ey resulu server ahhhhhhhhhhhh bu yürek yangınları ahhhh btmez sevdalar benim sana olan hasretim biz seni görmeden sevdik efendim yüreğini sevdik sen mutlu olunca mutlu olduk sen ağladığında biz de ağladık miracını kutladık kutlu doğum günlerinde hediyeleştik birbimizle sen doğdun diye bayram ettik seni hiç öldü kabul etmedik yaşattık gönlümüzde savaşlarında senleydik sana atılan taşlarda bedenimizle olamasakda ruhumuzla siper olduk biz hep seninleydik sen hep bizimleydin kurduğun düşlerde biz de vardık ümmetin için dua ederken ahir zaman ümmetin için onlar sizin kardeşleriniz dedin biz senin ümmetin olma şerefine eiştik rabbimin lutfu ile biliyoruz ki bizi çok seven bir peygamberimiz var ahhhhh yürek yangınları olmaz sabahlar ağlayan kalpler sana sevdalı aşıklar fecirler,güle aşıklar HATEM HOCALAR,ulviler mümine sultanlar,VİSAL hepsi aşık kullar yürekleri aşk ile yanar Allah dostu müminler ALLAH hepsinden razı olsun

2011
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla