Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-05-2016, 11:05 PM   #15 (permalink)
firdevsi ala
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Dna değişimi belirtileri

2GÜN Olumsuzluktan Kurtulma

Niyet

Bugün daha olumlu seçeneklere yönelme niyetindeyim Kaygılarımdan ve korku dolu düşüncelerimden kurtuluyorum Bunlardan kurtulmak için tüm fırsatları değerlendirecek huzur ve güveni seçeceğim

Ana Fikir

Olumsuzluk karşımıza çeşitli şekillerde çıkabilir Kimi zaman kendimiz hakkında olumsuz düşüncelere kapılır kimi zaman düpedüz felaket beklentisi içine gireriz Elbette ki yaşamınızda böyle bir enerji olmasını istemeyiz Yine de bu kaygılardan dolayı kendinizi suçlamayın Böyle bir tepki sadece olumsuzluğa olumsuzluk ekler ve sorunu daha da kötüleştirmekten başka işe yaramaz

Yapmanız gereken şey tedirginlik hissettiğiniz an korku ve şüpheleri ortadan kaldırmaktır Her ne olursa olsun zihninizi ve kalbinizi rahatlatıcı yargılara açın ve olumlu sonuçların gelmekte olduğunu bilin

Hepimiz zaman zaman inişler ve çıkışlar yaşarız Bu zor zamanlar konusunda kendinizi suçlamayınYapılması gereken olumsuz çıkarımlardan kurtulmayı seçmektir Olumlu yorumlarınız sadece kendinizi iyi hissetmenizi sağlamakla kalmayacak aynı zamanda yaşam gücünüzü çok daha çekici kılacaktır

Olumsuzluklardan Kurtulma Uygulamaları

1- Hemen şimdi düşünce enerjinizin kontrolünü elinize alın Herhangi bir kaygının belirdiğini fark ettiğiniz an gülümseyin ve kendinize bunun kurtulmayı seçtiğiniz eski bir alışkanlık olduğunu söyleyin Daima kaygılardan kurtularak huzuru ve güveni seçme şansınızın olduğunu hatırlayın

2- Derin bir soluk alın ve soluğunuzu verirken kurtulma olumlaması gerçekleştirin Olumsuz düşünceleri tam anlamıyla tersine çeviremeseniz bile şunu hatırlayın: Bu tepkiyi artık seçmek zorunda değilim Bunu gün içinde birkaç kez gerçekleştirin Olumsuzluktan kurtulmaya ve daha olumlu bir yön seçmeye niyet edin

Olumsuzluktan Kurtulma Olumlamaları

Düşüncelerim yaşamımı etkiler ve ben her zaman için düşüncelerimin kontrolünü ele almayı seçerim

Kaygılardan kurtuluyor ve daha olumlu yaklaşımlar benimsemeyi daha mutluluk verici deneyimler yaşamayı seçiyorum
Korku ve olumsuzluktan kurtuluyorum Yaşadığım anın mutluluk ve neşe verici yönlerini buluyorum

Düşüncelerim benim seçimimdir Her geçen gün korkudan kurtulmayı ve iyimser çıkarımlar benimsemeyi öğreniyorum Kendi zihinsel enerjimin hakimi oluyorum
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla