Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-04-2016, 09:37 PM   #8 (permalink)
KıpçakBeyi
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Karizma Telkinimi Alfa Erkeği Mi ?

Hiç bir takıntım yok.Sadece baskıladığım doğal özelliklerim var benim.Nazar değmesin diye utanırım diye sakladığım şeyler var.

Koç burcuyum yani doğuştan lider , karizmatik ve yakışıklıyım sadece bunu parlatmak istemedim hep öyle değilmişim gibi davrandım.Bunun nedeni yükselen burcumun yengeç olması bu da ateşten gelen enerjimi hatta aşırı enerjiyi törpülemekle kalmıyor.İçe kapalı ve duygusal yapıyor beni.Tek faydası eğer Yengeçin ki yengeç yükselen insanı kapatan feci bir şey etkisini aşınca gerçekten başarı odaklı ve çok başarılı biri olabilme potansiyeline sahip oluyorsun.Su ve ateşin garip dengesi var hatta ay burcum da balık.İçimde ateşten gelen enerjiyi durgunlaştıran şeyler var.Bu enerji evet zarar verici de olabiliyor.Bende şu zamana kadar hep suyun aşırı dinginliği etkindi ve ben içimde ki ateşi ortaya çıkarmaya çalışıyorum böylece daha dengeli ve daha gerçek bir ben olabileceğim.

Şimdi onlar düşünsün kapasitemi sonuna kadar kullanacağım.

Meşhur bir Kadir İnanır'ın meşhur bir sahnesi var ceza filminde.Kısa versiyonu bu.

KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla