Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-04-2016, 10:13 AM   #197 (permalink)
ignorabimus

Tesekkür: 3
6 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ignorabimus is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kilo verme yeni telkini

4. Gunun sabahi bu gun vee:

Dun aksamdan beri istahim azalmaya basladi. Yine sagliksiz yemeklere ve aburcuburlara yonelme devam ediyor. Farkli olansa normalde yedikten sonra gelen farkindalik ve pismanlik duygusu henuz yemeye yeni baslamisken geliyor. Daha yarisinda birakmak istiyorum. ozellikle de bu turlu sekerli ve yagli abur cuburlari yerken aldigim haz cok azaldi. Sanki aliskanliktan dolayi ve aliyorum baslayinca da bitsin diye yiyorum gibi hissetmeye basladim.

Bir de sucluluk duygusunun disinda sanki midem bir anda doluyor hic bir seyi sindiremiyorum gibi bir agirlik hissetmeye basladim. Sizler de benim gibi telkine basladiktan sonra abur cubur tarzi yediginizde bedeninizde bir rahatsizlik hissediyor musunuz? Sanki herkeste genel olarak bir azim ve kararlilik artisi var. Bende oyle bir etki olmadi. Hatta dun sabah diyete baslamistim ama aksam yine bozdum. Rahatsiz oldugum halde yemeyi birakmiyorum. Aci ceke ceke yiyorum degisik bi inat var icimde. Boyle hisseden biri var mi benden baska merak ediyorum.

Basarilarinizin devamini diliyorum arkadaslar iyi gunler herkese 😊
ignorabimus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla