Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-04-2016, 06:15 PM   #6 (permalink)
obilgin

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
obilgin is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: adıma özel telkinleri dinlememin 2.günündeyim

Merhabalar!
çoğu yorumlarınızı okudum. Müthiş baş ağrısından şikayet edenlerin çoğunluğuna şahit oldum. Bende çok şükür baş ağrısı yok. Ama başımın üstünde büyük bir ağırlık taşıyormuşum gibi geliyor. Sürekli dinliyorum TV açıkken, araba kullanırken, yemek yaparken sürekli değiştirerek dinliyorum. Adıma özel olduğu için sağolsun Atakan bey özenerek hazırlamış. Piyano formatı tercihim ve sevdiğim ama arada doğayı da tercih ediyorum. Yalnız ilk gün bende durduramadığım bir ağlama oldu. Hıçkırarak durduk yerde ağlıyor ve herşeye alınıyordum ve dinlemeye başladığım ilk telkinde büyük bir patlamayla sinirlerim gerildi. Bağırıp çağırmaya başladım. Bugün ikinci günüm ve bana gönderilen kullanım bilgilendirme yazısıyla birlikte bol bol dinliyorum. Hayatımı en kısa zamanda değiştirmeye uğraşıyorum. Çok azimliyim. Şimdi de sonunda kilo verme telkinini de sitede bulabildim ve indirdim sıra onda. Artık değiştirerek dinlicem. Çok rahatlatıcı müzikler. Çok hoşuma gidiyor. Ama gece yatarken bilgisayarımda gürültü olduğu için kulaklıklada uykuya dalamadığım için yatana kadar dinliyorum. Sonra kapatıyorum. Ama yinede vazgeçmek yok beynim dalgalanmaya başladı şu sıralar. Eminim çok iyi gelecek. Herkese şifa olsun.
obilgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla