Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-03-2016, 09:11 PM   #2 (permalink)
KıpçakBeyi
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yeni üye oldum merhabalar

Çocukken insan pek çok şey yaşıyor.Eğer soruyu bilmiyorsan tahtaya çıkmaktan korkarsın.Baskı insanı zorlar.Hatamı yapacağım düşüncesi takla atmaktan korkan insanlarda vardı.Bende çayı tabaktan tutarken korkardım ama şükür dökmedim.Bu biraz kuvvetle alakalı spor yaparsan refleksin ve dayanıklılığın artar.Bizim dükkan kahvenin yanındaydı.Bir iki kere bizim dükkana çay getirdim ve üzerimde kaldı.

Kahveci hep ayları bana verirdi.Tepsi ile taşımada sıkıntı yok.İki çay olunca verirdi elime iki çayı tabaktan tutarak götürmekten korkardım.Döker miyim , kırar mıyım.Sonra üç çayı iki elle taşıma gibi atraksiyonlarda yaptık.Şunu düşün hayatın sonu değil.En fazla elini yakarsın veya bir gömlek çöpe gider.

Muhtemelen çocukluğunda farklı bir hikayesi olmuştur.Doğadan relax çayı öneririm.

Aklına çay içmeyi seviyorum gibi bir düşünce koy.Sen insanlara ve ellerine odaklanmışsın.O nedenle içemiyorsun.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla