Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-02-2016, 05:28 PM   #7 (permalink)
KıpçakBeyi
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Sigarayı bıraktım 8 ay !!

Alıntı:
DaybyDay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
4 gündür dinliyorum henüz bir etki göremedim ama devam !!
İnş'Allah etkisini görürsünüz.Yanımda sigara içenlerden etkilenmedim demiş arkadaş illa ki etkilenirsiniz.Uzun yıllara dayan bir pasif içici olarak şu an sigaraya alerjim var ve insanlar inanmıyordu hatta yasağa rağmen.Yasak bir nebze işe yaradı.Ben daha çocukken evde sigara çok içilirdi.Bünye de hassas olunca.

Şimdi şehirler arası yolda bazen yedek şoför kabinde asıl şoför camı açıp sigara içiyor hemen burun dakikaya algılıyor ve rahatsız oluyorum.25-30 metreden sigarayı hissedebiliyorum.Kapalı alanda yanımda beş sigara içilsin burnum tıkanıyor.Öncesinde acayip bir kaşınma burunda , göz yaşarması , hapşırma.Bu maruziyetle alakalı.

Elbette başka nedenleri de olabilir.Neden bu kadar hassas bünyem son beş senedir çok daha hassaslaştı.Psikolojik sıkıntılarımın bir fizyolojik tepkisi mi bu diye düşünüyorum.İlk alerjim on dokuz yaşlarımda bahar ve polen alerjisi olarak baş gösterdi ve öss zamanımdaydım.Psikolojik baskı olarak had saffadaydım.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla