Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-02-2016, 11:35 PM   #8 (permalink)
KıpçakBeyi
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: cekirdek inanc

Alıntı:
firdevsi ala Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kipcakbeyi masaallah ne guzel yazmissin okumak bile huzur verdi Allah cc razi olsun iyiki varsin
Allah (c.c.) hepimizden razı olsun.Ben teşekkür ederim.

Alıntı:
firdevsi ala Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Telkin dinlerken bende cok sinirli oluyorum acaba nedendir
Ben yatarken dinlediğim için pek bir şey hissetmiyorum.Sadece klasik müzik dinleyemiyorum.Uykumu kaçırıyor.O nedenle genelde su sesi , doğa sesi olmayan müzikleri aralara sıkıştırıp 15-20 dakikaya uyumayı umuyorum.Çekirdek inançta öyle bir sıkıntı yok.Müzikleri karıştırmadan (Abdullah beyin önerisi ) koyuyorum.Klasik müzik alışkanlığım olmadığından sanki daha hafif uyku uyuyorum.

Su sesi ile hafta sonları biraz fazla uyuyorum.On bir saati bulabiliyor ama hafta içi çoğu zaman 7 saat civarı dinliyorum.Bazen altı oluyor.Aslında daybyday yaptığı gibi gün gün not alıp dinlenilebilir.

Gündüz dinlediğim zaman bende dinlendirici etki yapıyordu telkinler ama sonradan bu etki gece dinlemelerinde yerini dalgalanmalara bıraktı.Sabah başım kova gibi kalkıyordum.Şimdi bazen 11 saat dinleyince yine aynı etki yataktan kalkmama isteği olabiliyor.

Alıntı:
ny10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslinda ben hic bir zaman kendimi kotulemedim.kendimi motive ede biliyorum.telkinlerin etkisi şimdilik yuzde 30 diye bilirim.ayrica gorus yazdığın için sana tesekkur ederim
Eyvallah.Bir ayda yüzde 30 çok iyi.Ben belki altı ay dinledim.Etkiler vardı elbette ama öyle çok keskin şeyler olmadı ya da oluyordu da yavaş oluyordu.Biraz sabret.Bir de herkesin hedefi farklıdır.O öz güvenle ne yapmak istiyorsun.Ne konuda rahat değilsin.Yüzde yetmiş öz güvenli olduğun bir konu yüzde seksen beşe çıkmıştır ama yüzde yirmi rahat olduğun bir konu belki sadece yüzde yirmi dörde çıkmıştır.

Sanırım bu forumda çoklu alıntılamayı başardım.Aferin diyorum sana KıpçakBeyi.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla