Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-02-2016, 09:43 PM   #8 (permalink)
tengin
Teğmen

tengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 26
34 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tengin is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çekim Yasası ile Yaptıklarımız Ve Öneriler

Alıntı:
tengin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Buradaki avukat söyle ben hergün beni aramalarından tedirgin oluyordum ve sürekli aranıyordum.kitapta söyle birsey yazıyordu,korktuğunuz endişe duyğunuz şeyi kendinize çekersiniz ve kötü bir olay gelidimi diğerleri ardarda gelir çünkü ilk gelen olay bizi olumsuzluğa itmiştir hepimizin haytında böyle olmuştur,kötü biey olunca ard arda gelir,sana söyle bir örnek vereyim bugün ev sahibim aradı 1 aylık kira borcum var,cebimde paramda yok,bende ayın 7 sinde bu parayı ödememi istiyor,bende ayın 7 sinde vereceğim dedim işede yeni girdim avans alamıyorum,şimdi oturup kara kara düşünecekmiyim hayır,kendimce seçeneklerim var,derdi veren ALLAH dermanı veriyor gerçekten buna çok inanıyorum ne zaman birseye şıkışsam bir caresi son ana kadar geliyor,hayatım bu şekilde gitti,olaylara pozitif bakıyorum biliyorum ki bu parayı bulacağım.
Şimdi diyeceksin ki tengin neden bu zamana kadar parayı bulmadın :) yazımda belirtiğim gibi arabalar aldım hiç ummadığım anlarda ve biliyordum ki ben kendi gelirimle bu arabları borçlanarak alırdım çünkü meblalar küçüktü,korkum yoktu,endişemde,kaygımda çünkü gelirim bunu karşılıya bilirdi bu yüzden bunların hiçbiri yoktu,şimdi çok para kazanma korkum var bunu biliyorum niye haketmediğimi düşünüyorum,niye yetersizim,niye bu konuda kendime güvenim yok,bunları tespit etmek çok önemli bununla ilgili çalışmar yapıyorum,şimdi olaylara çok pozitif bakıyorum ve birgün hakettiğm seçimlerin en iyisine sahip olmayı seçiyorum,şimdi arabam yok bu sene issizlikten sattım,çünkü ben çok bencil davrandım çevremdeki insanları kıskandım,ben kıskandıkça elimdekide gitti,ben kıskandıkça onlar daha iyisine sahip oldu ve böyle olmasını hayatıma ben çekmiştim,ve şimdi bunların farkındayım,en ufak duygularınız isteklerini erteliye biliyor (suçluluk duygusu,yetersizlik,kendine güvenmemek,kıskançlık vs.)bu yüzden bilinçaltı temizliği yapılıyor,bir arkadaşım şan oyunlarında büyük bir para tutturdu 2010 yılında ve 2 hafta önce 11 milyonu bir rakamla kaçırdı bu arkadaşım,kendi ile biraz konuştum çünkü o şanşlı idi şansını kendi yaratmıştı ve bu parayı sadece kendi için istememişti başkalarının iyiliği içinde istedim dedi,yani bir şeyi kendin için istersen bencillik yapmış olursun onu çekemezsin başkalarının hayrınada istemek lazım,bu yüzden deriz hayırlısı ise olsun :) sizlerde isteklerinize en kısa zamanda kavusursunuz inşallah,düşüncerinize dikkat edin en ayrıntısına kadar...
bu arada patronum borçlarımı ödemedi sadece verdiği kitap erteleme neden oldu yarısından çoğunu kapattım bir şekilde şartlar oluştu o yardım etti bu yardım etti ben kattım oluyor işte,ama ben ödeyeceğime inanmıştım:)
tengin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla