Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-11-2015, 06:20 PM   #9 (permalink)
firari2010

Tesekkür: 7
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
firari2010 can only hope to improve
Standart Cevap: telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu?

Alıntı:
zahid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayırlı Akşamlar Firari.
Telkinler genelde bilinçaltı düzeyde çalıştığı için etkisini bilinç düzeyinde henüz göremeyebilirsin. Bununla beraber değişimlerin etkilerini yazacağın günlük ile görmenin çok daha rahat olacağını düşünüyorum.Öte yandan arkadaşların söylediği gibi plesebo etkisi oluştursa bile eğer değişim günlüğü tutarsan sende çok güzel bir alışkanlığa aracı olacaktır..Bununla birlikte sigara olumlamalarının içeriğini biliyorsan Günde sabah ve akşam 2 defa olmak üzere en az 21 gün olmak üzere Eft tekniği ile birleştirerek güzel bir çalışma yapabilirsin.Taşlar konusundaki görüşünüze saygı duyuyorum.Bununla birlikte Taşların Şifası Hakkında ise Hasan Kocabaşın Taşlarla Şifa adlı kitabını tavsiye ediyorum.Onun içinde sizlere faydalı bilgiler olacağını ümit ediyorum.Taşların şifası içerisinde bulundurduğu minerallerde gizlidir.Bunun bilimsel açıklaması bu kitapta yer verilmiştir.Daha sonrasında bu konuyu sizler ile daha detaylı bir şekilde konuşmak isterim :) Güzel bir dostluğun başlangıcı olur Allah'ın izni ile.Esenlikle Kalın..
değişim derken sf yönünde ne gibi değişimler mesela? eft tekniğini bilmiyorum ayrıca çalışan birisi olduğum için sabahları uygulayamam herhalde. kitaplar konusuna gelince kitap okumakla sadece teoride bir edinim kazanılmakta. sf konusunda pek de işe yaramıyor görüşündeyim. buna paralel olarak bilimsel bir temele dayanmayan para kazanma amaçlı popüler kültür ürünü kişisel gelişimlerden de hep uzak durmuşumdur. kitap tavsiyeniz için teşekkür ediyorum. şimdilik bir kenara not aldım. uygun bir zamanı bulduğum zaman okuyacağım. sağlıcakla kalın..
firari2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla