Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-11-2015, 03:18 AM   #8 (permalink)
zahid
Üsteğmen

zahid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 609
209 Mesajinıza toplam 756 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahid is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu?

Hayırlı Akşamlar Firari.
Telkinler genelde bilinçaltı düzeyde çalıştığı için etkisini bilinç düzeyinde henüz göremeyebilirsin. Bununla beraber değişimlerin etkilerini yazacağın günlük ile görmenin çok daha rahat olacağını düşünüyorum.Öte yandan arkadaşların söylediği gibi plesebo etkisi oluştursa bile eğer değişim günlüğü tutarsan sende çok güzel bir alışkanlığa aracı olacaktır..Bununla birlikte sigara olumlamalarının içeriğini biliyorsan Günde sabah ve akşam 2 defa olmak üzere en az 21 gün olmak üzere Eft tekniği ile birleştirerek güzel bir çalışma yapabilirsin.Taşlar konusundaki görüşünüze saygı duyuyorum.Bununla birlikte Taşların Şifası Hakkında ise Hasan Kocabaşın Taşlarla Şifa adlı kitabını tavsiye ediyorum.Onun içinde sizlere faydalı bilgiler olacağını ümit ediyorum.Taşların şifası içerisinde bulundurduğu minerallerde gizlidir.Bunun bilimsel açıklaması bu kitapta yer verilmiştir.Daha sonrasında bu konuyu sizler ile daha detaylı bir şekilde konuşmak isterim :) Güzel bir dostluğun başlangıcı olur Allah'ın izni ile.Esenlikle Kalın..