Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-10-2015, 11:34 AM   #18 (permalink)
dreamlyla

dreamlyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
12 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dreamlyla is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Baçse Günlüğüm

Buraya yeniden merhaba :)
Uzun bir süre yazmamışım işte tatildi oydu buydu derken 3 ay geçmiş.Maalesef kendimi geliştirmekte de yarım kaldım.Ama nedense buraya ilk gelişimden daha iyi durumdayım.Galiba kendi kendimi telkin yaptığım için.Neyse konumuz o değil yeni bir işe başladım.Burda işe giden herkes bilir yeni bir iş ortamında ilk günün nasıl olduğunu zorlandım insanlara alışmaya.Kendime güvenmediğimden değil sadece ilk konuşmayı karşımdaki insandan bekliyorum.Bu çok yanlış bir şey aslında biliyorum ama öbür türlü de çekiniyorum biraz.Geçen hafta bu düşüncelerle geçti ve moraller biraz bozuktu kendime arkadaş bulmuştum.Ama asıl ofis ortamına alışamamıştım.Çünkü onların kendi aralarında şakaları var herkes birbirleriyle çok iyi kendimi çok yabancı hissetmiştim.Bu hafta ise yeni bir karar aldım insanlardan beklemeyecektim ilk adımı daha pozitif olacaktım.Ve oldum da şuan kendimi daha iyi hissediyorum.Her şeyi karşı taraftan beklememeyi öğrendim.Yavaş yavaş alışacağım normali de bu değil mi? Yoksa ben yanlış mı düşünüyorum.Çok düşünmemek lazım işte güzel günler beni bekliyor.
dreamlyla isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla