Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-09-2015, 08:32 PM   #7 (permalink)
mutluhayatim
Üsteğmen

mutluhayatim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 231
127 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluhayatim is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Benim gecmek bilmeyen kaygım

Lütfen kimsenin dediğini önemsemeyin :) Bazı insanlar bu tür şeylere inanmaz :) Belkide gerçekten inanmadığı için söylemiştir. Galiba sizin bu rahatsızlığınızla ilgili ikinci konunuz çünkü ben hatırlıyorum yine böyle bir yazı görmüştüm. Bence Eft'ye devam edin faydasını görme ihtimaliniz var. Birde aklınızdaki düşünceleri uzaklaştırmayı deneseniz. Zihin susturma egzersileri mesela. Aslında düşüncelerinizi uzaklaştırırsanız bana geçer gibi geldi çünkü tamamen psikolojik. Çalışmak iyi gelebilir çünkü meşgulken unutusunuz. Ama lütfen düşünce çalışmalarını da araştırın ve yapın derim ben. Denemekten ne çıkar ki belkide sonsuza kadar kurtulurunuz. Size düşüncelerinizden özgürleşmeyi diliyorum. Birde bunu deneyin. Sevgili Dusunsel bu konu ile ilgileniyordu. Dna Aktivasyonu. Vücudumuzun yaklaşık %60ının su olduğu söyleniyor. Belki duymuşsunuzdur suyun dnasıyla oynayan bir araştırma var. suya farklı frekanslarda ses dinleterek moleküllerin değişimi izleniyor. Bunu insanlarda da kullanmak mümkün. Nasıl ki bizimde vücudumuzun %60ı sudan oluşuyor, aynı şekilde vücudumuzda bulunan su molekülleri de değişiyor bu şekilde ve mesela biz çok anlayışlı hoşgörülü oluyoruz ya da başka bir şey farklı frekanslarda farklı şekillerde.

mutluhayatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla