Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-09-2015, 09:12 PM   #24 (permalink)
mutluhayatim
Üsteğmen

mutluhayatim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 231
127 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluhayatim is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Benim hikayem yeni başlıyor :)

Bazen öyle sancılı oluyor ki.. Ama hepsi geçiyor biliyorum. Değişmekten vaz geçsem bu sancılar hep benimle olacak bunun farkınayım o yüzden çabalıyorum.
Değişmeyi seçtiğim için mutluyum :)
Enerjisi düşük olan insanlardan bu aralar kaçmıyorum onlara enerji veriyorum. Olumsuzda düşünseler, üzselerde olumlu bakış açımla onları etkiliyorum. Birde bir şeyin daha farkına vardım. Beni üzen insanlar benim yüzünden beni üzüyorlar yaptığım hatalardan dolayı. O yüzden artık kaçmak yok düşüncelerimden, insanlardan hiç birşeyden kaçmayacağım. :)
Güzel dileklerin için sana minnetterım. Dileklerinden kat kat fazlası seninle olsun :)

Artık bir çekim yasası defterimde var.
Hatta dün birşey fark ettim. Ben bir kulaklık almak istiyordum. Mağazaya gittim kulaklığa baktım beğendim.
Alamayacağıma dair en ufak bir şüphe bile yoktu içimde ve sonunda ona sahibim. Aslında başından beri sahibim gibi davranmıştım.
Sonra düşündümde istediklerimizin fiyatı, imkanlık sınırı önemli değil ki. Önemli olan inanmak. Bu aralar çekim yasasını deniyorum kendimce.
Mesela dün facebookta bir gönderi paylaştım yatmadan ve defterime sabah uyandığımda gönderimi 5 kişi beğendiği için çok mutluyum yazdım. Sabah uyandığımda erken bir saat olmasına rağmen 4 kişi beğenmişti uyandıktan yaklaşık 5 dk sonrasında ise 5 kişi oldu hatta sonrada giderek arttı.
Önce böyle küçük dileklerle onu deneyip bilinç altımı etkilemem gerek. Sadece sözle olmuyor :)

mutluhayatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla