Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-09-2015, 01:10 AM   #3 (permalink)
mutluhayatim
Üsteğmen

mutluhayatim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 231
127 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluhayatim is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: nasıl güveneceğiz

Alıntı:
Dusunsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba ilk olarak bir insana asla kendi rızasının dışında telkin empoze edilemez edilse dahi etkili olmaz o kadar zayıf varlıklar değiliz. ee o zaman nasıl televizyondaki şarkılardaki subliminallerden etkileniyoruz ? diyebilirsin bunun cevabıda orda kullanılan teknik etiketlemedir insanın ilkel dürtülerini bir ürün veya fikirle bağlar o ürünü her gördüğümüzde ilkel dürtülerimiz sayesinde ilgimizi ona bağlarız.

forumda binlerce üye var, yüzlerce günlük ücretsiz ücretli telkinlerden yararlanmış deneyimlerini yazmış insan var ister günlükleri inceleyin ister forumu ister üyelere bizzat mesaj atın
peki kendi rızamız dışında telkin empoze edilemez diyorsunuzda Atakan bey neden inansanızda inanmasanızda telkinler işe yarar diyor ve bir çok üye var telkinleri haberi olmadan arkadaşlarına yakınlarına dinletipte etkilerini gözlemleyebilen. Bilinç altına gönderilen mesajlara müdahale edebildiğimizi sanmıyorum.

mutluhayatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla