Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-09-2015, 12:35 PM   #32 (permalink)
mulenruj

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mulenruj is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: zayıflama başarılarınız..

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Makineyi merak ettim ben şimdi mulenruj.
Selam sweet. Biraz manyetik biraz elektronik, teknik bişi yani :) Silme işlemi, yani vücuttaki bağımlılık yapan frekansı silmek gibi bir cümleyle açıklamıştı bunu bana doktor ama yanlış bir tanımlama da yapmak istemem... iyisimi bir alıntı yapayım ben sitelerinden...

Sitelerinden alıntı: Kilo verme amaçlı olarak, kişinin ihtiyaçlarına göre rezonans terapilerinin birkaç formunu birlikte kullanıyoruz. Bunlardan ilki olan Quitt biorezonans terapilerinin sigara bırakma ve gıdalara karşı olabilen bağımlılıklara yönelik, NEOSANTE NEO.Clinics merkezlerine özgü formudur. Bu işlem kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan ve o maddeye özgü elektromanyetik frekansların vücuttan “silinmesi” olarak anlatılabilecek bir işlemdir. Yapılan işlem kısaca gıdalar üzerinden uygulanan bağımlılık terapisidir. Bu terapi karbonhidrat gurubu gıdalar üzerinden yapıldığında iştah azalır, kişi kolayca doymaya başlar. Kişinin yedikleri çok da büyük çaba sarfetmeden, otomatikman azalır.
mulenruj isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla