Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-08-2015, 10:02 PM   #5 (permalink)
Şanaa
Teğmen

Şanaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 102
25 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Şanaa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Nur'lu Günlük

Galiba ben her halimden memnunum.Bazen çok öfkelendiğim de oluyor ama o öfkemi kim kaşımışsa onu bir güzel haşlıyorum.Mutlaka ya laf sokuyor ya inceden gönderme yapıyor yada sinsilik fesatlık yapıyor ,sonra bu parçaları bir araya getiriyorum ve o muthiş an geliyor.Haşlama yerden yere vurma zamanı.Hemen inkar yada suçu bana atma teşebbüsünde bulunuyor.o zaman daha çok kızıyorum.

Ya arkadaş bi sorun varsa gel konuş benle ve seni sevmiyorum de ,hiç umurumda olmaz sevmek zorunda değil elbet.Ama laf çakmıyacak yada ateşi harlayıp masum numarası yapmıyacak..Zaten bana laf dokunduran ve sinsilik yapanı gözden çıkarmışım ki onu diri diri gömüyorum..

İçimde bişi biriktirmem sahibi kimse hemen postalarım.öyle sinsi planlar uzun uzun oyunlar filan beni gerer.Sonra kaymak gibi olurum.o kötüyü göndermenin mutluluğu ve keyfi..tadına doyulmaz ..

.
Şanaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla