Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-03-2015, 09:47 PM   #5 (permalink)
ruhumpapatya

Tesekkür: 4
5 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ruhumpapatya is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: AİLEMİ ÇELLO ÇALMAYA İKNA ETMEK İSTİYORUM YARDIIIM!

Alıntı:
masterphidias Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben olsam öncelikle nefis çello müziklerini yavaş yavaş aileye çaktırmadan dinletir ve bu hoş sesin bilinçaltına işlemesini sağlardım. Mümkünse ailemle oturup "Dünyanın Bütün Sabahları" gibi harika bir çello dinletisi olan bir filmi beraberce izlerdim, olağanüstü bir çello dinletisidir o film, muhteşemdir... Bunlar mümkünse yapın derim, ayrıca odanızda rahatsız edilmeyeceğiniz zamanlarda oturup gözlerinizi kapatın ve ailenizin size çello çalmanız için izin verdiğini imgeleyin, o anı yaşayın, çelloya dokunduğunuz anı, onu tutup okşadığınız ve yayı elinize alıp tellerinde kaydığınız anı imgeleyin, ailenizin size şefkat ve memnunlukla baktıklarını imgeleyin, çellonun sesini kulaklarınızda duyun, sesin rezonansını parmaklarınızda hissedin... Bunu birkaç defa imgelerseniz giderek daha da fazla ustalaşırsınız, sürekli yaparsanız çekim yasası gereğince artık kendiniz gerçekten çello çalıyor gibi realitedeymiş gibi hissedeceksiniz ve emin olun bu gerçek olacaktır, ne kadar derinden ve reel olarak 5 duyu organınızla deneyimi yaşarsanız o kadar hızlı şekilde gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz...

ya bu gerçekten çok harika bir fikir. bayıldım. önerdiğiniz filmi de mutlaka izleyeceğim en yakın fırsatta. çok ama çok ama çoook teşekkür ederim size :) hiç aklımdan geçmezdi böyle harika bir fikir. çok teşekkür ederim efenim
ruhumpapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla