Konu: uyku geliyor
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-02-2015, 03:00 PM   #3 (permalink)
umudum ol

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umudum ol is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: uyku geliyor

tmm teşekkürler peki ne kadar süre sonra telkinleri eklemem gerekir ve bu telkinleri nezamana kadar dinlicem belli bir süre dinleyip bırakınca etkisi geçermi ? yoksa ömür boyu sürekli dinlmemi gerekicek bilidigim yada yaptıgım araştırmaya göre düşünce 21 günde deyişiyor olgunlaşıp yerşik ve deyişmez bir durum oluyor ama ayı tammlamak daha iyi diye düşünüyorum işte dedigim gibi istedigimiz deyişim saglayınca bırkılıyormu ? yoksa devam mı etmek gerekiyor ? haa size sorumu iletimeden önce demoları indirmiş onları daha sık dinliyorum ama uyku halim azalma gösteriyor ama bu defa bogazımda agrıyla uyanıyorum bagdemciklerim iniyor .uyandıktan bir süre sonra geçiyor yani bir bogazımda yumruyla uyanıyorum şöyle bir durum var çocuklugumdan beri beni ezen aşşalıyan yada üzüdüklerinde içime bogulup ertesi gün hasta olarak uyanırdım bagdemçiler inmiş olurdu evlnince okadar kalmadı ama hale kendimi küçükk düşmüş hissttigimde bogazımd yumru hissedrim acaba bu geçmişte yaşadıgım olayla bir ilgi varmı şuan yaşadıklarımın ?
umudum ol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla