Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-01-2015, 03:37 PM   #153 (permalink)
kediiicik
Teğmen

Tesekkür: 95
96 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediiicik is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Güzel Gelişmeler :)

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
:)
Bir şeyin farkında mısın bilmiyorum ama sen sanatçı bir ruha sahipsin ve tüm bu duygular yazman için sana verilmiş. Şiirsel bir anlatımın var. Belki de ilham denen şey senin sağında solunda kanat çırpıyor ama sen yazmadığın için kalbin bu kadar sıkışıyor. Onun için karma karışıksın. Sana tavsiyem yaz ve aşka kapama kapılarını. Aşk güzel ve gerekli bir duygudur. Aşk olmazsa olgunlaşamazsın. Gelen duygularını kabul et ve yaz lütfen. Göreceksin, hayatın nasılda güzelleşecek sevgimle kal
Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Malıyım yanlış bir cümle. İstiyorum da değil. karar ver ve yap. Ufak adımlarla başla. Her başarını fark et ve ödüllendir kendini. Bir çiçekle, bazen bir aferinle merak etme arkası gelecek. Sen sadece azimle ve inançla yürü. Mutlaka kazanacaksın. Kayıplarını gözünde büyütme, onlardan ders al. Hatasız değiliz. Hata yapma hakkını elinden alma ve sev kendini hatalarınla günahlarınla sev. Barış içindeki senle ve yürü kendi hayat yolunda. Başarmak değildir amaç. Amaç çalışmak ve çabalamaktır. Sonuçla ilgilenme, amacın elinden gelenin en iyisini yapmak olsun. gerisin boş ver. Hayatın verdikleriyle yetinmeyi öğrenirsen her zaman mutlu olursun. Sevgimle IŞIK* Ablan
Yazın nasıl da gülümsetti beni :) Evet, yazmayı çok seven bir insanım ama uzun zamandır kapattım kendimi. Attım duygularımı içime, artık yazamıyorum, yazmıyorum. Yazmanın hasretini çekerken, tekrar başlamayı düşünürken söylediklerin daha da şevklendirdi beni
Tavsiyelerin için teşekkür ederim Işık abla, bunları aklımın bir köşesine yazdım. İnşallah hayatıma da geçireceğim :)
kediiicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla